30 meest invloedrijke tech angels op Twitter

creëer een buzz | 07 aug 2012 | Sprout.nl |
Kutcher

Ashton Kutcher is de meest invloedrijke techinvesteerder op Twitter. Guy Kawasaki en Richard Branson completeren de top drie, zo blijkt uit onderzoek van het Amerikaanse PeekAnalytics.

Het PeekAnalytics-rapport 'Top 1000 Tech Investors on Twitter' biedt een overzicht van allerlei techinvesteerders en rangschikt ze naar mate van invloed. PeekAnalytics is een product van het in New York gevestigde PeekYou. Dit bedrijf helpt ondernemingen bij het in kaart brengen van hun social media-statistieken, en heeft in het verleden ook 1,9 miljoen dollar groeikapitaal aangetrokken. Het product PeekAnalytics concurreert deels met het Amerikaanse Klout en de Nederlandse startup Peerreach.

Kutcher heeft meer dan 11 miljoen followers op Twitter. Net onder hem staat verrassend genoeg Guy Kawasaki, die 'slechts' ongeveer 1 miljoen followers heeft. Dat hij toch op plek twee staat, heeft te maken met de meetmethode van PeekAnalytics. "Guy heeft een tiende van de followers van Ashton, maar zijn aanhangers hebben een groter netwerk," zegt PeekYou-ceo Michael Hussey.

Bekijk hieronder de lijst:

1. Ashton Kutcher (@aplusk) — A-Grade Investments
2. Guy Kawaskai (@GuyKawasaki) — Garage Technology Ventures
3. Richard Branson (@richardbranson) — Virgin Investments
4. Jack Dorsey (@jack) — Angel
5. Evan Williams (@ev) — Obvious Corp.
6. Biz Stone (@biz) — Obvious Corp.
7. Jonah Lupton (@JonahLupton) — Parabolic Ventures
8. Al Gore (@algore) — Generation Investment
9. Gary Vaynerchuk (@garyvee) — Angel
10. Kevin Rose (@kevinrose) — Google Ventures
11. Mark Cuban (@mcuban) — Angel
12. Jeff Pulver (@jeffpulver) — Hafooch Investments
13. Jason Calacanis (@jason) — LAUNCH
14. Chris Sacca (@Sacca) — Lowercase Capital
15. Om Malik (@om) — True Ventures
16. Tim Ferriss (@tferriss) — Angel
17. Bill Liao (@liaonet) — SOSventures
18. Fred Wilson (@fredwilson) — Union Square Ventures
19. Eric Schmidt (@ericschmidt) — TomorrowVentures
20. Dick Costolo (@Dickc) — Angel
21. Richard Simmonds (@RichSimmondsZA) — Angel
22. Steve Case (@stevecase) — Revolution
23. Padmasree Warrior (@padmasree) — Angel
24. Peter Shankman (@petershankman) — Angel
25. Mark Bailey (@VentureOutlook) — Draper Fisher Jurvetson
26. Michael Arrington (@arrington) — CrunchFund
27. Matt Cutts (@mattcutts) — Angel
28. Marissa Mayer (@marissamayer) — Angel
29. Dave Morin (@davemorin) — Angel
30. Chad Hurley (@chad_hurley) — Angel

Gerelateerde artikelen:


Meer over creëer een buzz:


 

reacties

(0)
reageer op dit artikel


 

 
Volg Sprout

 
Volg Sprout