Contact

 
  • Persbericht sturen?

    Gaaf dat je aan ons denkt! Stuur 'm vooral op naar redactie@sprout.nl, bij voorkeur in plain text en met een weblink zodat we het bericht eenvoudig kunnen delen in Slack. We verwelkomen per dag honderden berichten , dus we kunnen niet op élk bericht individueel reageren, maar keep 'em coming!

  • De community!

    Bij Sprout hebben we een ongelofelijke voorliefde voor ambitieuze ondernemers. Ben jij zo'n ondernemer, word dan lid van de Sprout Community. Kijk hier naar de voordelen of neem contact op met Guido Dongen, hij helpt je graag verder.

  • Adverteren

    Wil jij met jouw product of dienst onder de aandacht komen van snelgroeiende ondernemers? Dat kan bij Sprout! Neem voor de mogelijkheden contact op met uitgever Erik Touwslager.

Het team van Sprout

Hoofdredacteur

Remy Ludo Gieling
Chief Sprout Officer

remy@sprout.nl
020 262 0700

Uitgever

Erik Touwslager
Chief Rainmaker

erik@sprout.nl
020 262 0717

Netwerk en Events

Guido Dongen
Chief Community

guido@sprout.nl
020 262 0716

Online Coördinator

Maarten Keswiel
Chief Sprout.nl

maarten@sprout.nl
020 262 0708

Redactiechef

Mr. P.H.G.M.M. (Philip) Bueters
Chief Bookazines

philip@sprout.nl
020 262 0712

Online redacteur

Jelmer Luimstra
Chief Keyboard

jelmer@sprout.nl
020 262 0717

Adres

Paul van Vlissingenstraat 10e
1096 BK
Amsterdam

MT MediaGroep

Telefoon: 020 262 07 00

Sprout is een uitgave van de MT Mediagroep.

Whats next?

Join de Sprout Community Stel je vraag aan de redactie